Karne Hediyesi SEPAŞ'tan

Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki çocukların karne heyecanını ücretsiz sinema etkinliğiyle kutluyor. Bu yıl 3.sü gerçekleşen Sepaş Enerji Karne Hediyesi kapsamında sömestr tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Adapazarı, Düzce ve Bolu’daki 2000 çocuğa sinema bileti hediye edilecek. Sakaryalı çocuklar, biletlerini 19 Ocak tarihinde Serdivan AVM’de kurulan Sepaş Enerji standından alabilecek.

Karne Hediyesi SEPAŞ'tan
banner3

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 1,7 milyon tüketiciye hizmet veren Sepaş Enerji, sosyal projeleriyle bölge halkının yanında olmaya devam ediyor. Bu yıl 3.sü gerçekleşen ve gelenekselleşen Karne Hediyesi kampanyası ile Sepaş Enerji sömestr tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 2.000 çocuğa sinema bileti hediye edecek.

 

19 Ocak tarihinde Serdivan AVM’de, 11.00’de kurulacak Sepaş Enerji standına karnesini getiren çocuklar sinema biletlerini alabilecek.

 

Öğrenciler, sinema biletlerini 31 Ocak 2019 tarihine kadar Cinemaximum’larda gösterilen herhangi bir çocuk filminde kullanabilecek.

 

Sepaş Enerji düzenlediği sosyal medya kampanyası kapsamında da Instagram üzerinden en sevdiği filmi paylaşan ve Sepaş Enerji Instagram hesabını etiketleyen 20 kişiye sinema bileti hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER