Kampüs Camii'ne Sürpriz Ziyaretçiler

Adabilim Okulu 2. Sınıf öğrencileri Ramazan ayına özel yaptıkları hatimin duasını Sakarya Üniversitesi Kampüs Camiinde gerçekleştirdiler.

Kampüs Camii'ne Sürpriz Ziyaretçiler
banner3

Öğlen namazı vakti camiye gelen öğrenciler bir süre camide okunan mukabeleyi takip ettiler.  Ezanın ardından cemaat ile birlikte yapılan hatim duası için el açan öğrenciler cemaatin takdirini topladı. Caminin İmam Hatibi Erol Demir ile birlikte Kur'an da okuyan öğrencilere namaz sonrası şeker ikram edildi. Program sonunda öğrenciler cami içinde özgürce koşarak oyunlar oynadılar, eğlenceli bir şekilde vakit geçirdiler.

 

Sınıf öğretmeni Muhammed Avcı etkinlikle ilgili olarak "Öğrencilerimizle sene içinde Kur'an-ı Kerîm derslerinde yapmış olduğumuz hatimlerin dışında mübarek Ramazan ayına da özel bir hatim yapalım istedik. Bu hatmimizin duasını da çocuklarımızda Kur'an ve cami sevgisini pekiştirmek adına şehrimizin en güzel ve geniş camilerinden olan Kampüs Camiinde yapmayı uygun bulduk. Bizleri çok güzel ağırlayan Erol hocamıza misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER