En Önemli Sınav Bu Değil

Adabilim Okulları 12. Sınıf öğrencileri için okul bahçesinde ailelerinin ve geçtiğimiz yıl ki mezunlarının da davet edildiği geniş katılımlı bir mezuniyet iftarı programı düzenledi.

En Önemli Sınav Bu Değil
banner3

Program 12. Sınıf öğrencilerinden Muaz Köse’nin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yenilen yemeğin ardından davetlilere öğrencilerin fotoğraflarından oluşan bir sinevizyon gösterisi sunuldu. Daha sonra Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Bademli'nin takdimi ile öğrencilerimize öğretmenleri tarafından plaketleri verildi. Okul birincisi olarak mezun olan Mete Gül isimli öğrencinin plaketi de Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Şahin tarafından verildi.

 

Plaket takdimi öncesi kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Şahin “Öğrencilerimiz geçen yaz matematik kampı ile başlayan çok yorucu bir yılı geride bıraktılar. Her biri öğretmenleri ile birlikte özverili bir şekilde çalışarak bugüne geldiler. Bu noktadan sonra biz tüm kalbimizle ve dualarımızla öğrencilerimizin yanındayız. Onları önemli bir sınav bekliyor ama şunu unutmamalarını istiyoruz. Bu sınav bir eşiktir ama asla hayatlarının en önemli sınavı değil. Biz bu süreçte onları hayatın gerçek sınavına da hazırlamaya çalıştık. Sonuç ne olursa olsun hayatlarının bundan sonraki sürecinde de onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Son olarak öğrenciler de sürpriz bir yaparak öğretmenleri için yaptırdıkları ve her birine özel metin yazdıkları plaketleri öğretmenlerine takdim ettiler. Gece havai fişek gösterileri ve hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER