DURMUŞ 'HER AN SAHADA OLACAĞIZ!'

Sakarya’da görevinin ilk haftası MedyaRota’ya özel açıklamalarda bulunan İl Milli eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ‘Bir eğitimci ve Sakarya Eğitiminin başındaki görevli olarak sorumluluğumun farkındayım. Her an sahada olarak çıtamızı artıracağız.” dedi.

DURMUŞ 'HER AN SAHADA OLACAĞIZ!'
banner3

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü iken Sakarya’ya atanan ve görevinin ilk haftasında Genel Yayın Yönetmenimiz Ersin İbil ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş MedyaRota.Com’a özel açıklamalarda bulundu.

 

SAKARYA’YI BİLİYORUM!

Öğretmenevinde Durmuş’un ev sahibeliğinde gerçekleşen görüşmede, Sakarya’ya ataması çıktığında buranın adeta bir röntgenini çektiğini ifade eden Durmuş “Sakarya’yı biliyoruz. İstişareye son derece önem veriyor ve gereken her durumda bunu uyguluyoruz. Yapılan güzel işlerin takipçisi olup, Eğitim seviyeminiz daha iyi seviyelere çıkması için de gerekeni ivedilikle yapacağız.” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Ersin İbil’e yaptığı açıklamanın devamında “Sakarya’da yapacağımız çalışmalar ile eğitim çıtasının her an daha da yukarılara çıkaracağız. Bunun için eksiklerimizi bir an önce gidererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Benden önceki dönemde yapımı başlayan inşaatları hızlıca tamamlayacak ve bu konuda sıkıntımızın olmaması için gerekeni yapacağız” ifadelerini kullandı.

MESAİ TAKINTIMIZ YOK!

Önceki görev yerlerinde mesai mefhumuna takılmadan görevi için çalıştığını belirten Durmuş “Burada da her değerlendirebileceğimiz zamanımızı eğitimin kalitesi için harcayacağız. Çok makamında oturan biri değilim, beni ve ekibimi sürekli alanda çalışmaların başında görebilirsiniz.” Şeklinde konuştu.

 

VELİ İLE GÖRÜŞMEYE KIRAATHANEYE DAHİ GİDERİM!

Durmuş ayrıca, Veli-Öğrenci-Öğretmen ilişkisi ile ilgili de “Sadece öğretmenlerimizin veliler ile diyaloğunu değil idarecilerin veli diyaloğunu da önemsiyoruz. Bize gelemeyen velilere biz gideceğiz. Öğrencilerimiz ile okul aile ilişkisinin daha da pekiştirerek nitelikli nesil için projelerimizi hayata geçireceğiz.” dedi.

 

ERSİN İBİL'İN İZLENİMLERİNE DAİR YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ!

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER