Doğa'da Unutulmaz Mezuniyet

Doğa Koleji öğrencileri unutulmaz bir programlar mezuniyetlerini gerçekleştirdi.

Doğa'da Unutulmaz Mezuniyet
banner3

Doğa Koleji her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerini muhteşem bir programla mezun etti.  Okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, velilerle ve aile yakınlarının katıldığı mezuniyet programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Görevi Devrettiler

Ortaokul ve liseyi birincilikle bitiren öğrenciler; Yavuzalp Yusuf MUTLU ve Erdem TOLGA büyük bir başarıyla eğitimlerini tamamlamanın haklı gururuyla başarı bayraklarını 7. Ve 11. Sınıftaki arkadaşları Azra Pınar SÜNGÜ ve Büşra Nur GÜNEŞ’e emanet ederek, “bugüne kadar başarı ve gururla taşıdığımız bayrağı sizlere devrediyoruz. Başarılarımızı daha da arttıracak, bizlerin bıraktığı yerden başarılımızı sürdürecek, sizlersiniz.” Diyerek başarıyla taşıdıkları bayrak ve görevlerini arkadaşlarına devrettiler. Okullarını dereceyle bitiren öğrenciler plaket ve belgelerini okul yöneticilerinden aldı.

 

Ödüllerini Aldılar

Doğa Kolejinin  TEOG Sınavlarında Türkiye Birincisi olan 5 öğrencisi, okul yönetimi tarafından sene başında TEOG Sınavlarında sorularının tamamını doğru cevaplayan öğrencilere tatil hediyesi sahiplerini buldu. Doğa Koleji’nin 5 başarılı öğrencisi hediyelerini Sakarya Doğa Koleji Kurucusu Kenan TAÇYILDIZ’ın elinden aldı.

Görsel Şölen

Doğa Koleji’nin mezun olan 95 öğrencisi sırayla mezuniyet belgelerini alarak, mezuniyet pastasını kesti.

Öğrenciler programın keplerini, havai fişek gösterileri, volkan şovlar,  volkan şelale gösteriler, konfetiler eşliğinde atarak büyük bir görsel şölenle mezuniyetlerini kutladılar.

Doyasıya Eğlence

Diploma ve kep töreninin ardından öğrenci, öğretmen ve aileler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek bu mutlu günün keyfini sürdüler.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER