Çocuk Gelişimi Kursları Başladı

Büyükşehir Belediyesi Aile Danışma Birimi sertifikalı 0-6 yaş Çocuk Gelişimi Kurslarında yeni dönem başladı. Kıroğlu, “Psiko-motor, dil gelişimi, ahlaki gelişim, okul ve ergenlik çağına uygun beslenme ve oyun etkinliğini planlamak, insan ilişkilerini yürütebilmek gibi birçok konuda kazanımlarda bulunmalarını sağlayacağız” dedi.

Çocuk Gelişimi Kursları Başladı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü Aile Danışma Birimi tarafından düzenlenen ‘0-6 yaş Çocuk Gelişim Kursu’ sertifikalı eğitimleri başladı. Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, yeni dönemde kursumuza ilgi gösteren katılımcılara teşekkür etti.

 

Başarılı bir dönem

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Katılımcıların yaşam boyu kullanabilecekleri, aynı zamanda iş istihdamlarında yararlanabilecekleri sertifikalı kursumuz; Psiko-motor, dil gelişimi, ahlaki gelişim, okul ve ergenlik çağına uygun beslenme ve oyun etkinliğini planlamak, insan ilişkilerini yürütebilmek gibi birçok konuda kazanımlarda bulunmalarını sağlayacağız. Kursumuza ilgi gösteren katılımcılarımız için inşallah başarılı bir dönem olur” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER