Bilgi Ve Kültür Evi Öğrencilerine Teog Deneme Sınavı

Kaliteli eğitimci kadrosu, İnteraktif derslikleri, Akıllı tahtaları, güler yüzlü personeli ile öğrencilerine ücretsiz ve nitelikli eğitim hizmet veren Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi bünyesinde yetiştirdiği öğrencileri başarıdan başarıya ulaştırmaya devam ediyor.

Bilgi Ve Kültür Evi Öğrencilerine Teog Deneme Sınavı
banner3

Öğrencilerini gelecekte hedefledikleri okullara ve eğitim fırsatlarına ulaştırmak amacıyla kalitesinden ödün vermeden, eğitim hizmetine aralıksız olarak devam eden Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi, ücretsiz İnternet ve kütüphane hizmeti ile birlikte teknolojinin sunduğu yeni eğitim materyalleri, kaliteli eğitim kadrosu, interaktif sınıflarında ki  akıllı tahtalar eşliğinde ders ve sınav hizmetlerini de sürdürüyor.

 

Sınav hizmetleri kapsamında öğrencilerinin bilgi seviyelerini sürekli olarak ölçen ve eğitim kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Bilgi ve Kültür evi, önümüzdeki hafta içi ve hafta sonunda 8 sınıfta okuyan 100 öğrencisine ücretsiz TEOG deneme sınavı yapmaya hazırlanıyor.

 

Belediyemiz Kültür Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı, Bilgi ve Kültür Evi tarafından yapılacak kısa adı TEOG olan ( Temel Eğitimden Orta öğretime geçiş) deneme sınavı olacak öğrenciler, asıl sınav öncesinde kendi seviyelerini test ederek hedefledikleri okulları için eksiklerini giderecekler.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan AKCAN; “ Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek Merkezimizin faaliyetlerini çok önemsiyoruz. Yapılacak olan TEOG sınavı ile birlikte bir çok faaliyetle öğrencilerimizden desteklerimizi esirgemiyoruz. İlçemiz öğrencilerinin geleceğine yön verecek yardımcı çalışmaları gerçekleştirdiğimiz merkezde çocuklarımız nezih bir ortamda uzman öğretmenler eşliğinde derslerini ve ödevlerini yapıyorlar. 20 bilgisayarlı kütüphanemizde de ücretsiz internet hizmetimizden faydalanıyorlar. Bu hizmetler çocuklarımızın geleceği için çok önemlidir. Belediye olarak her zaman onların yanında olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2015, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER