Bilgi Evi Öğrencileri 'Gerilim ve Diyalog' Sergisini Gezdi

Okul dışındaki vakitlerini farklı branşlarda eğitim görerek değerlendiren Adapazarı Belediyesi Bilgievi öğrencileri sosyal ve kültürel aktivitelerde de bulunuyor. Öğrenciler için düzenlenen gezilerde bu hafta 5.nci ve 6.ncı sınıf öğrencileri Mehmet Güler’in Ofis Sanat Merkezinde açtığı “Gerilim ve Diyalog” adlı sergisini gezdi.

Bilgi Evi Öğrencileri 'Gerilim ve Diyalog' Sergisini Gezdi
banner3

"DAHA DONANIMLI BİREYLER YETİŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ"

Kültürel faaliyetlerin önemine değinerek sözlerine başlayan Kütüphane Müdürü Tarkan Demirbaş,“ Adapazarı Belediyesi olarak eğitime her zaman öncelik veriyoruz. Geleceğimizi güvenli ellere teslim etmek istiyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımızı hizmette ve başarıda sınır yoktur bilinciyle yapıyoruz. Çocukların severek geldiği Bilgievimizde aktivitelere katılan öğrencilerimiz için sosyal ve kültürel geziler düzenliyoruz. Çocuklarımızı daha donanımlı, daha bilgili bir bireyler olarak yetiştirmek için uğraşıyoruz” dedi.

Ressam Mehmet Güler’in yağlı boya tekniği ile yaptığı eserlere büyük ilgi gösteren çocuklar eserleri yakından inceledi. Bilgievi öğretmenleri eşliğinde sergiyi gezen öğrenciler, sergideki eserlere hayran kaldı. Eşsiz eselerin bulunduğu sergi 6 Aralık 2015 tarihine kadar açık kalacak.

 
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER