banner28

Başkan Alemdar'dan Karne Mesajı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar; 2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla yayınladığı mesajında, tüm öğretmen ve öğrencilere sağlık ve huzur içerisinde keyifli bir tatil geçirmeleri dileğinde bulundu.

Başkan Alemdar'dan Karne Mesajı
banner3

Çocuklarımızın, Milletimizin geleceği ve umudu olduğunu ifade eden Başkan Alemdar, “Yarınlarımız olan çocuklarımızın, iyi bir eğitim almaları adına öncelikle kendileri, aileleri ve onları çok seven öğretmenleri her anlamda büyük fedakarlık gösteriyor. Bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaların neticesi olarak hak ettikleri bu yaz tatilini gönüllerince geçirmelerini dilerim. Yeni yıla dinlenerek başlamaları elbette ki çocuklarımızın başarılarını artıracaktır. İşte bu noktada kitap okumanın iyi bir dinlenme aracı olduğunu da unutmamalarını ve bol bol okumalarını tavsiye ediyorum.” dedi.

Emeklerinin Karşılığı Ödenemez

Öğretmenliğin, fedakarlık gerektiren bir meslek olduğunun altını çizen Başkan Alemdar,   “Bütün öğretmenlerimize üstün gayretleri için yürekten teşekkür ediyoruz. Bir ders yılı boyunca onlar da çok fazla emek sarf ettiler ve çok yoruldular.  Emeklerine hiçbir karşılık beklemeden;  çocuklarımızı ilgisiyle, sevgisiyle, yetiştiren tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor; onlara da sağlık ve huzur dolu bir tatil diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER