banner28

Bahçelievler Gazi Okulunda Okuma Bayramı Heyecanı

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının ilk yarıyılında son haftaya girilirken, Bahçelievler Gazi İlkokulu 1-F Sınıfı Okuma Bayramı Programı düzenledi. Okuma-yazmayı öğrenen çocuklar, bu mutlu günlerinde şiir ve şarkılar söyleyerek doyasıya eğlendi.

Bahçelievler Gazi Okulunda Okuma Bayramı Heyecanı
banner3


Serdivan Bahçelievler Gazi İlkokulu 1-F Sınıfı, sınıflarında Okuma Bayramı Programı düzenledi. Programa sınıf öğretmeni Katibe Gürden’in yanı sıra Okul Müdür Yardımcısı Neslihan Atay ve öğrenci velileri de katıldı. Programda Okul Müdürü Yardımcısı Neslihan Atay eğitim-öğretim yılı ile ilgili kısa bir açılış konuşması yaptı. Atay, “Bahçelievler Gazi İlkokulu olarak geleceğimiz, yarınlarımız olan çocuklarımızı bilinçli, duyarlı, bilgili, özgüvenli, nitelikli bireyler yetiştirmek hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda geçmiş dönemlerde olduğu gibi 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da çalışmalarımız devam etmektedir. Bugün burada yapılan Okuma Bayramı Programı vesilesi ile bir araya gelmiş bulunmaktayız. Başta kıymetli öğretmenimiz Katibe Gürden’in biricik öğrencilerine emeklerinden dolayı, velilerimize de çocuklarına verdikleri maddi-manevi desteklerinden dolayı okulumuz adına teşekkürlerimi sunuyor, Okuma Bayramı Programımız hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Müdür Yardımcısı Neslihan Atay’ın konuşmasının ardından program, okumaya geçen çocuklar tek tek ayağa kakıp şiir okudu ve şarkı söyleyerek eğlendi. Oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları görülen minik öğrencilerin keyifleri yerindeydi. Velilerin de katılımcı olduğu program, öğrencilerle birlikte kesilen pastanın yenmesinin ardından sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER