banner28

Anka Anadolu'da Gözde Bir Okul Aile Birliği

Sakarya’nın önde gelen iş kadınlarının yönetimini oluşturduğu Anka Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı’na Sema Uysal seçildi.

Anka Anadolu'da Gözde Bir Okul Aile Birliği
banner3

Birçok proje imza attılar
Daha öncesinde birçok hayır faaliyetinde adından çokça söz ettiren Okul Aile Birliği Yönetimi, yeni dönemde Anka Eğitim Kurumları’na katkı için çalışmalar yapacak. Öğrenci odaklı çalışacak olan Okul Aile Birliğinden beklentiler yüksek Sakarya Eğitim ve Anka Okulları için çalışacaklarını öncelikle böyle bir okulun velisi olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Okul Aile Birliği Başkanı Sema Uysal, buradaki eğitiminden çok memnun olduğunu ve yeni Okul Aile Birliği faaliyetleri için heyecan duyduğunu belirtti.
 

Güçlü Yönetim kadrosu
Yönetimini Doğanay Aslanlar Ticaret Sinem Aslan, bir önceki “SATSO” Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı İffet Aygün Hacıeyüpoğlu, Öner Ticaret Sibel Öner, Kaynarca Devlet Hastanesi Başhekimi Aysun Atakay, Merkez Ziraat Bankası Müdür Yardımcısı Zeynep Poyraz’ın oluşturduğu Okul Aile Birliği önümüzdeki eğitim öğretim döneminde yapılacak eğitim projeleri için çalışmalara da başladı. Anka Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yunus Emre Ersoy “Çok değerli bir yönetimimiz var. Nasipse Sakarya da örnek olacak güzel işlere birlikte imza atacağız. Kurumumuz Eğitim Politikalarını yönlendiren Değerli hocam Profesör Dr. Murat Tosun’un da yüksek katkıları ve güçlü okul aile birliğimiz ile Sakarya da birçok başarılarda adımızdan söz ettirmeyi hedefliyoruz” diyerek duygularını dile getirdi. Başkan Sema Uysal ise “Fedakâr ve vefalı bir grubumuz var. Eğitim adına birçok çalışmada yan yana olduğumuz arkadaşlarımız ile yeni dönemde de beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Güzel çalışmalar ve projelerimiz var, inanıyorum ki örnek çalışmaların olacağı güzel bir yıl olacak” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER