EĞİTİM-BİR-SEN’DE AÇILIŞ HEYECANI! GENEL BAŞKAN ALİ YALÇIN...
Reklam

EĞİTİM-BİR-SEN'DE AÇILIŞ HEYECANI! GENEL BAŞKAN ALİ YALÇIN GELİYOR

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu üyeleri son günlerde tatlı bir telaş içerisine girdiler. Genel Başkan Ali Yalçın’ın katılımı ile gerçekleşecek olan sendika hizmet binasının resmi açılış töreni için kolları sıvayan yönetim kurulu üyeleri yoğun bir çalışma yürütüyorlar.

14 Eylül 2018 - 15:39
Reklam

Yeni hizmet binası açılışı için konuşan Şube Başkanı Murat Mengen; Sendikamızın 25 yıllık hayali olan kendi mülkümüz olan 3 katlı, bahçeli müstakil bir hizmet binasına sahip olmak bizim dönemimize nasip oldu. Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın’ın ‘’Sakarya ile gurur duyduk’’, ‘’Sakarya yüzümüzü ağarttı’’ ve ‘’Sakarya Şubemiz çıtayı yükseltti’’ twittleri ile övgüsüne mazhar olduk dedi.

Mengen; 15 Eylül Cumartesi günü öğle namazını müteakip saat 13:30 gibi resmi açılış törenimizi gerçekleştireceğiz. Açılış programımıza genel başkanımız Ali Yalçın’ın yanı sıra siyasilerimiz, bürokratlarımız ve üyelerimiz ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz katılacak. Protokol konuşmaları ve ikramların ardından tüm teşkilatımız ile aile fotoğrafı çektireceğiz. Şube yönetiminden ilçe temsilciliğine, okul temsilcilerimizden üyelerimize kadar tüm teşkilatımızın emeği, alın teri ve teveccühü ile sahip olduğumuz şube hizmet binamız her daim üyelerimizin kullanımına açık olacak diye konuştu.

Tüm Sakaryalıları açılış törenine davet ettiklerini söyleyen Mengen, Cumartesi günü saat 13:30’da Bosna Caddesinde Mecidiye Camii kıble yönündeki yeni şube hizmet binamızda tüm üyelerimizi, dostlarımızı, sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ve Sakaryalı halkımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız dedi.

 

 

 

Bu haber 2848 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her Kesimden Oy Alabilirim
Her Kesimden Oy Alabilirim
Tecrübelerimi Adapazarı'na Hizmet İçin Kullanmak İstiyorum!
Tecrübelerimi Adapazarı'na Hizmet İçin Kullanmak İstiyorum!