Dünyayı Güzelleştiren Mutlu Kadınlardır!
Reklam

Dünyayı Güzelleştiren Mutlu Kadınlardır!

08 Mart 2018 - 09:15
Reklam

Sakarya’nın uluslararası tek 5 yıldızlı oteli olan Best Western Premier’ de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, 6284 sayılı kanun gereği hakkında önleyici ve koruyucu tedbir kararı çıkarılan dezavantajlı grupta olan kadınlar bir araya geldi. Bu anlamlı etkinliğe Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu, Sakarya Aspim Müdürü Mutlu Işıksı’nun eşi Elveda Işıksu, Sakarya AspimMüdür Yardımcısı Yasemin Turan, Şönim Sakarya Müdürü YadigarEkerbiçer ve Kadem Sakarya Başkanı Zehra Toçoğlu da katıldı. Kadınlar günü kapsamında bir araya gelen grup David People KingBoss restoranda canlı müzik eşliğinde keyifli bir akşam geçirdiler.

BW Premier Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İlknur Çakar; kadınların toplumsal ve ekonomik yaşamın ayrılmaz bir parçası olduğunu,  toplumun en küçük birimi olan ailenin temel yapı taşını oluşturduğunu ve geleceğin inşasında hayati öneme sahip oldukları için kadınlara daha fazla kıymet verilmesi gerektiğini dile getirdi. Çakar; kadın haklarının korunması ve kadına yönelik baskıların önlenebilmesi için her geçen gün iyileştirmeler yapılıyor. Toplumun bilinç seviyesinin yükseltilip bu tür dezavanjlı gruba giren kadınlarımızı toplum olarak koruyup kollamamız gerekir. Amacımız; dünyayı güzelleştiren mutlu kadınlarız biz sloganıyla, BW Premier’de keyifli vakit geçirmekti ve bunu sağlamış olmaktan dolayı mutluyuz, ifadelerini kullandı.

Çakar; Best Western Premier olarak bünyemizde olan tüm kadın çalışanlarımızın markamıza değer kattığını biliyor ve onların daha iyi şartlara kavuşması için her anlamda kendilerine destek veriyoruz, dedi. Ve tüm kadınlarımızın bu özel ve anlamlı gününü samimi duygularla kutluyoruz, ifadelerini kullandı.

ASPİM Sakarya İl Müdür Yardımcısı Yasemin Turan ise; bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında dezavantajlı kadınlarımızı baz alarak yapmış olduğunuz bu moral gecesi bizim için gerçekten önemliydi. Böyle anlamlı bir etkinlikte programa teşrifleriyle bizleri onurlandıran Sayın Esma Balkanlıoğlu hanımefendiye,  kadınlarımızın güzel vakit geçirmesine vesile olan Best Western Premier Otel yönetimine ve sizlere sonsuz teşekkürler, dedi.

Reklam
Bu haber 928 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sapanca Belediyesi Çizgi Film Etkinliği Devam Ediyor
Sapanca Belediyesi Çizgi Film Etkinliği Devam Ediyor
Ford Otosan'dan Öğrenciler İçin Araç Hibesi
Ford Otosan'dan Öğrenciler İçin Araç Hibesi