Doğal Gaz Abonesi Olacaklar Dikkat

Doğal Gaz Abonesi Olacaklar Dikkat

AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş, doğalgaz abonelik işlemlerini 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle abonelik işlemleri web sitesi üzerinden gerçekleştirmeye başladı.

01 Ağustos 2018 - 11:41
Reklam

AGDAŞ, müşterilerine zaman tasarrufu sağlamak ve daha kaliteli hizmet vermek için abonelik işlemlerini 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle web sitesi üzerinden gerçekleştirmeye başladı. Müşteriler AGDAŞ Online İşlemler üzerinden; Yeni Abonelik, Tekrar Gaz Açım Randevusu, Fatura Görüntüleme, Abonelik İptal, Cihaz Kontrol Randevusu işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler. Yakın zamanda fatura ödeme işleminin de yapılacağı uygulama ile müşterilere büyük kolaylık sağlanacağı belirtildi.

 

Kurumlar Çağrı Merkezi Üzerinden Abonelik Yaptırmaya Devam Edecekler

 

Online işlemler menüsün üzerinden resmi ve özel kuruluşları şuanda yararlanamayacakları belirtilirken kurumlar abonelik işlemlerine önceden olduğu gibi 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezi üzerinden gerçekleştirebilecekleri aktarıldı.

 

İşlem Yapılabilmesi İçin Bilgi Güncellemek Gerekebilir

 

Müşterilerin online işlemler sayfasına girebilmeleri için cep telefonu numaraları ve TC kimlik numaralarının AGDAŞ sistemine kayıtlı olması gerektiği, bilgi güncellemelerinin AGDAŞ Online İşlemler sayfasından ve hafta içi 7/24 hizmet veren 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezi üzerinden kolaylıkla yapılabildiği aktarıldı.

 

Çağrı Merkezi Üzerinden Abonelik İşlemi Devam Ediyor

 

Yapılan açıklamada iki yıl önce başlatılan müşterilerin çok memnun olduğu Çağrı Merkezi üzerinden abonelik çalışmalarının da devam ettiği, isteyen müşterilerin 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekleri belirtildi.

 

Bağlantı Abonelikleri Yetkili İç Tesisat Firmaları Tarafından Yapılıyor

 

Yapılan açıklamada evlerine ilk kez doğal gaz bağlatacak müşterilerin bağlantı sözleşmesi işlemleri yetkili iç tesisat firmaları üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. Doğal gaz kullanım aboneliği için AGDAŞ Online İşlemler veya 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmeleri gerektiği aktarıldı.

Bu haber 1251 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bambaşka Bir Sakarya Var"
Cimnastikçiler Yarı Final İçin Bursa'da
Cimnastikçiler Yarı Final İçin Bursa'da