Bahçelievler Gazi Okulunda Okuma Bayramı Heyecanı

Bahçelievler Gazi Okulunda Okuma Bayramı Heyecanı

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının ilk yarıyılında son haftaya girilirken, Bahçelievler Gazi İlkokulu 1-F Sınıfı Okuma Bayramı Programı düzenledi. Okuma-yazmayı öğrenen çocuklar, bu mutlu günlerinde şiir ve şarkılar söyleyerek doyasıya eğlendi.

10 Ocak 2019 - 13:23
Reklam


Serdivan Bahçelievler Gazi İlkokulu 1-F Sınıfı, sınıflarında Okuma Bayramı Programı düzenledi. Programa sınıf öğretmeni Katibe Gürden’in yanı sıra Okul Müdür Yardımcısı Neslihan Atay ve öğrenci velileri de katıldı. Programda Okul Müdürü Yardımcısı Neslihan Atay eğitim-öğretim yılı ile ilgili kısa bir açılış konuşması yaptı. Atay, “Bahçelievler Gazi İlkokulu olarak geleceğimiz, yarınlarımız olan çocuklarımızı bilinçli, duyarlı, bilgili, özgüvenli, nitelikli bireyler yetiştirmek hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda geçmiş dönemlerde olduğu gibi 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da çalışmalarımız devam etmektedir. Bugün burada yapılan Okuma Bayramı Programı vesilesi ile bir araya gelmiş bulunmaktayız. Başta kıymetli öğretmenimiz Katibe Gürden’in biricik öğrencilerine emeklerinden dolayı, velilerimize de çocuklarına verdikleri maddi-manevi desteklerinden dolayı okulumuz adına teşekkürlerimi sunuyor, Okuma Bayramı Programımız hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Müdür Yardımcısı Neslihan Atay’ın konuşmasının ardından program, okumaya geçen çocuklar tek tek ayağa kakıp şiir okudu ve şarkı söyleyerek eğlendi. Oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları görülen minik öğrencilerin keyifleri yerindeydi. Velilerin de katılımcı olduğu program, öğrencilerle birlikte kesilen pastanın yenmesinin ardından sona erdi.

 

Bu haber 1634 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MBD'den Muhsin Yazıcıoğlu Anısına Ağaçlandırılan Alana Ziyaret
MBD'den Muhsin Yazıcıoğlu Anısına Ağaçlandırılan Alana...
"Kitabımı Gerçek Hayattan Esinlenerek Yazdım"