Ateş TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun Danışmanı Oldu
Reklam

Ateş TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Danışmanı Oldu

SATSO ve STB'nin eski genel sekreteri Yiğit Ateş, sosyal medya üzerinden TOBB Başkanı Hısracıklıoğlu'nun danışmanı olduğunu belirtti. Ateş; “Bu önemli göreve bizi layık gören Kıymetli Başkanım Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na çok teşekkür ediyorum” dedi.

08 Ağustos 2018 - 09:23
Reklam

Sakarya Ticaret Borsası(STB) ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasının (SATSO) eski genel sekreteri Yiğit Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu'nun danışmanı oldu.

Yeni görevini sosyal medyadan duyuran Ateş, "Bundan tam 15 yıl evvel Süpürge Otu tartarak başladım bu mesleğe. O kükürt kokusunu yutan meğerse bu camiadan vazgeçemezmiş. Allah bana Sakarya Ticaret Borsası ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası gibi şehrimiz iş camiasının lokomotifi olan iki kurumda Genel Sekreterlik yapmayı ve şehrimize hizmet etmeyi nasip etti. Artık yeni bir maceraya yelken açma vakti... 3 Eylül tarihi itibariyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde Başkan Danışmanı olarak yeni bir hizmet yoluna çıkıyorum. Bu önemli göreve bizi layık gören Kıymetli Başkanım Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Reklam
Bu haber 472 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gökhan Korkmaz'a yeni görev
Gökhan Korkmaz'a yeni görev
Özel Öğrenme Güçlüğü Konuşuldu
Özel Öğrenme Güçlüğü Konuşuldu