ATASEVER’DEN KARASU VE KOCAALİ’YE ZİYARET
Reklam

ATASEVER’DEN KARASU VE KOCAALİ’YE ZİYARET

İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever ve yönetimi Karasu İYİ Parti İlçe yönetimini ve Kocaali İYİ Parti Teşkilatı’nı ziyaret etti.

28 Şubat 2018 - 15:43
Reklam

ATASEVER “ DÜŞMANI OLAN BİR ÜLKE HALİNE GELDİK”

Salı akşamı saat 20.00’da Karasu İYİ Parti İlçe Teşkilatı İl Başkanı Hüsamettin Atasever’i ağırladı. Aynı akşam saat 21.00’da ise İYİ Parti Kocaali İlçe Teşkilatını ziyaret eden Atasever Parti binalarında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 4 Mart 2018 de yapılacak olağan İYİ Parti il kongresi öncesinde il başkanlığına aday olan Hüsamettin Atasever ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nı ve Kocaali ilçe teşkilatını ziyaret eden Hüsamettin Atasever yaptığı açıklamalarda “ İYİ Parti olarak hepimizin amacı Türkiye’nin bugün içine düşmüş olduğu çıkmaz sokaktan onu çıkmaz caddeye taşımaktır. Ülkemiz bugün uçuruma doğru gitmektedir. Ne Ortadoğu’da ne orta ülkelerde nede dünyanın çeşitli uzak yerlerinde dostluk olmayan, karşılığında ciddi kin besleyen, düşmanı olan bir ülke haline geldik” dedi.

ATASEVER “YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR”

Bizler cesur olduğumuz için İYİ Parti çatısı altında toplandık diyen İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever “ Bizim partimiz cesurların partisidir. 3 ay gibi kısa bir sürede 14 ilçemizde teşkilatlarımız kuruldu. Bizler 3 ay gibi bir kısa sürede 14 ilçemizde kuvvetli bir şekilde teşkilatlarımızı kurmuşsak, diyecek çok fazla bir şey yoktur. 3 ayda bu kadar büyüyüp kuvvetlendiysek yapamayacağız hiçbir şey yoktur” dedi.

ATASEVER “SORUMLULUĞUMUZ ÇOK BÜYÜK”

Ülkenin içerisinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve siyasi durum yeni bir ihtiyaç ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç çerçevesinde kurulan partimiz halkın şu andaki tek umududur. Biz de umut edilenlerin gerçekleşmesine yardımcı olmak için çok çalışacağız, kimsenin bundan şüphesi olmasın. Hedefimiz olan İYİ parti iktidarına ulaşmak için, İYİ muhalefet nasıl yapılır, önce onu göstereceğiz. Asla ve asla yıkıcı olmayacağız, yapıcı olacağız, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz” dedi.

ATASEVER “ DOĞRULAR İLE HAREKET EDECEĞİZ”

Bizler kimseyi kötüleyerek siyaset yapmayacağız. Cennet vatanımızın bu durumda olması hepimizi çok üzüyor. Bizler her zaman doğru ne ise o doğrular ile hareket edeceğiz. Kimseden de korkmayacağız. Dersimize İYİ çalışmalıyız. Çalışmalıyız ki kazanmalıyız” dedi.

ÖZBUDAK “İYİ PARTİ CESURLAR HAREKETİDİR”

İl Yönetim Kurulu Üyesi Avukat İlker Özbudak ise yaptığı açıklamalarda “ Sakaryalı önde gider, Sakaryalı dik başlıdır. Sakaryalı cesaretlidir. Sakaryalı umutludur. Sakaryalı yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmez. Biz İYİ Parti olarak kötüleyici siyaset yapmayacağız. Biz İYİ insanlarız. İYİ Parti cesurların hareketidir. Biz hepimiz cesur insanlarız. İnsan ayrımı yapmadan, Karasu’nun, Kocaali’nin, Hendek’in, Sapanca’nın, Akyazı’nın, Taraklı’nın sorunlarını dile getireceğiz. Biz herkese eşit mesafede olacağız ki, sorunlarımızı daha rahat çözüme kavuşturalım” dedi.

ÖZBUDAK “ BU GÜNE KADAR HİÇ KİMSE SAKARYA’DA NE OLUYOR DEMEDİ”

Sakarya’da bakıyorsunuz, son bir ay içerisinde 25 cinayet oldu diyen Avukat İlker Özbudak “ Bu güne kadar kimse çıkıp bu Sakarya’da ne oluyor demedi? Bu sorunlara hiç bakılmadı. Bu sorunlar hiç incelenmedi, Sakarya’da Uyuşturucu hatsafada. Bunu hepimiz görüyoruz. Hepimiz gözlemliyoruz. Ama bir kişi de çıkıp demiyor ki, burada bu sorun var çözelim, bizler bunları söyleyeceğiz. Kimin ne sorunu derdi varsa, bizler cesur bir yüreklilikle bunların hepsini dillendireceğiz. Bizler cesur insanlarız, bizler başarılı insanlarız, bizler umutlu insanlarız. Hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeyeceğiz. Biz buranın en İYİ si olacağız” dedi.

Reklam
Bu haber 1704 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Meral erdogan
    9 ay önce
    Sayin ilker ozbudak cok guzel konusmus sorunlarimizi dile getirmis oyumuz İYİ Partiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaynarcalı Gençler Kedi Ve Köpek Evi Yaptı
Kaynarcalı Gençler Kedi Ve Köpek Evi Yaptı
EŞİ O ANLARI ANLATTI!
EŞİ O ANLARI ANLATTI!