ATABEK "KADIN VE AİLE İÇİN YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARI İLGİ...
Reklam

ATABEK "KADIN VE AİLE İÇİN YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARI İLGİ İLE TAKİP EDİYORLAR"

Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Sosyal ve Kültürel İşler daimi Komitesi üyesi, Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek komitenin Çeşme’de düzenlenen toplantısına katıldı.

05 Ekim 2018 - 13:02
Reklam

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 3-7 Ekim tarihlerinde Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Sosyal ve Kültürel İşler daimi komitesi toplantısına katılmak üzere İzmir’e gitti.

 

Asya bölgesinde barış, refah, ekonomik ve sosyal ilişkiler konularında parlamentoların işbirliğini amaçlayan ve Dönem başkanlığını Türkiye’nin yaptığı APA toplantısı için İzmir Çeşme de bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek burada, Türkiye’de kadın ve aile adına yapılan çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

 

Kadın temsilinin önceliğine değinen AK Parti Sakarya milletvekili Atabek toplantı ile ilgili MedyaRota’ya yaptığı açıklamada “Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Sosyal ve Kültürel İşler daimi Komitesi üyesi olmam hasebi ile İzmir Çeşme’de bulunuyorum. Ayın 3’ünde başlayan program 7’sine kadar sürecek. Ben toplantıda Kadın ve ailenin önemine değinerek Devletimizin bu noktadaki yaptığı çalışmaları komite üyelerimize sundum. Ülkemizde gerçekten son dönemde aileye verilen önem ve kadınlara yönelik çalışmalar her kesim tarafından dikkat ve titizlikle izlenmekte. Bu vesile ile gerçekleştirdiğimiz toplantı; birinci yürütme komitesi toplantımızdır. Bu toplantı aynı zamanda Birinci yürütme komitemiz Ülkemiz ve bölgemiz için hayırlı olsun.” dedi.

Bu haber 4788 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KREDİ BORÇLARI YAPILANDIRILIYOR
KREDİ BORÇLARI YAPILANDIRILIYOR
Sakarya Barosu Farkındalık Yaratıyor
Sakarya Barosu Farkındalık Yaratıyor