İmkan Olsa Evden Çıkmayacak En Evcimen Burçlar

Astrolojik verilere dayanarak yazdığımız bu kategorimizin yeni haberi En Evcime Burçlar. İşte evcimen burçları yazdığımız eğlence haberimiz karşınızda!

İmkan Olsa Evden Çıkmayacak En Evcimen Burçlar
banner3

Astroloji bilimi hayatımızda önemli bir yere sahip. Özellikle doğum haritaları, yükselen burçlar ve etkilenilen Retrolar ile bildiğimiz burçların en’leri mevcut. İşte biz de MedyaRota Ekibi olarak sizler için en evcimen burçları ele aldık. Detaylar haberimizde…

Gerek Olmasa Evden Çıkmayacak Yengeç Burçları

En Evcimen Burçlar

Sevgili Yengeçler,

Gerek olmasa evden çıkmaz, hatta oturduğunuz yerden kalkmazsınız biliyoruz. Size yeter ki rahat bir ortam olsun! En sevdiğiniz şey ev hayatı. Dışarıda vakit geçirseniz de elinizde olsa bunu da istemezsiniz. Ayrıca eğer evliyseniz eve en bağlı burç olduğunuzu da söyleyebiliriz. En çok zevk aldığınız aktiviteler arasında,

-evde misafir ağırlamak,

-erkenden eve gelip ailenizle vakit geçirmek,

-saatlerce yemek masasında oturup dostlarınızla sohbet etmek,

-evde film mısır geceleri yapmak,

-tabu, monopoly gibi oyunlar oynayarak eğlenmek,

-home-party ler düzenlemek…

Farkında mısınız, her biri evde geçiyor… Çünkü siz tam bir ev bağımlısısınız. Özellikle duygusal yapınız, anaç ve eve bağlı taraflarınız… Sizi siz yapan bu özelliklerinizle, seviliyorsunuz Yengeçler!

En Evcimen Burçlar

Rahatına Düşkün Boğa Burçları

Sevgili Boğalar,

Siz de yengeç burcu insanları kadar olmasa da, eve çok düşkünsünüz. Size kalsa en rahat edeceğiniz ortamda, yani evde vakit geçirmek istersiniz. Eve düşkünlüğünüzün yanı sıra dikkat çeken bir diğer özelliğiniz ise rahatınıza olan düşkünlüğünüz. Hatta eve bağlılığınız da bu düşkünlüğün eseri! Siz evde topuklu ayakkabılar, kıyafetler, takılarla oturabilecek biri değilsiniz! Okuldan, işten ya da her nereden eve geliyorsanız gelen istikamet önce yatak odanız! Hemen tüm kıyafetlerinizi çıkartıp pijamalarınızı giyiyorsunuz. Sizin için çamaşırınızdan, tişörtünüzün etiketine kadar her detay çok rahat olmalı.

En sevdiğiniz aktiviteler ise,

-en rahat pijamalarınızı giyip tüm gün keyif yapmak,

-televizyon karşısında, bir elinizde tablet, bir elinizde telefon; hayattan bağlantınızı kesmek,

-tüm gün abur cubur yiyerek keyfinize bakmak,

-bilgisayarınızı dizlerinizin üstüne alıp tüm günü bilgisayar karşısında geçirmek.

İşte en evcimen burçları anlattığımız yazımız burada sonra erdi. Siz astroloji severlere keyifli günler dileriz!

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER