Yabancı Uyruklu Şahısların Yaşadığı Evde Yangın Çıktı

Akyazı’da kimlikleri henüz belirlenemeyen yabancı uyruklu ailenin yaşadığı evde bilinmeyen bir sebepten yangın çıktı. Yangını erken fark eden aile çevredeki vatandaşların da yardımıyla kendilerini dışarıya atarak alevlerden kurtuldu.

Yabancı Uyruklu Şahısların Yaşadığı Evde Yangın Çıktı
banner3

Edinilen bilgilere göre yangın Akyazı İlçesi Seyfeler Mahallesinde meydana geldi. Kimlikleri henüz belirlenemeyen yabancı uyruklu ailenin evinde yangın çıktı. Yangını erken fark eden aile son anda kendilerini dışarıya atarak alevlerden kurtuldu. Olay yerine çağırılan itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alarak söndürdü.

ZOR KURTULDULAR

Akyazı İlçesi’nde yabancı uyruklu ailenin evinde bilinmeyen sebepten çıkan yangında şans eseri kimseye bir şey olmadı. Yangını erken fark eden aile çevredeki vatandaşların da yardımı ile kendilerini dışarıya atarak alevlerden kurtuldu. Şans eseri ölen ya da yaralananın olmadığı yangında yanan evde maddi hasar meydana geldi.

KONTROL ALTINA ALINDI

Yabancı uyruklu ailenin evinde çıkan yangını çevredeki vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevleri kontrol altına aldı. Yoğun çalışma sonucunda çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Konu ile ilgili inceleme başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER