AR-GE Merkezleri Etkileşim Toplantısı Yapıldı

AR-GE Merkezleri Etkileşim Toplantısı Yapıldı

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Sakarya Teknokent koordinasyonunda; Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı ikinci ‘Ar-Ge Merkezleri Etkileşim Toplantısı’ Sakarya Maltepe Park’ta gerçekleştirildi.

24 Ekim 2018 - 11:06
Reklam

İkincisi düzenlenen etkileşim toplantısına; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir Görmüş, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Özcan Keskin ve Ar-Ge Merkezi firmalarının üst düzey yöneticileri katıldı.

Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen programda; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ar-Ge Müdürü Arzu Saygıner Çil il bazında ulusal ve uluslararası ar-ge projelerini anlattığı sunumunu gerçekleştirdi. Ardından Figes A.Ş MATLAB Satış Yetkilisi Emrah Gülden Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine yönelik ar-ge çalışmalarından bahsetti.

Toplantının sona ermesi ile birlikte firmalarımızı, 37 yıllık su deposunu da koruyarak seyir terası haline dönüştürülen Adakule’ye çıkartılarak Sakarya’mızın eşsiz manzarası eşliğinde tarihçesinden bahsedildi.

Bu haber 1713 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Kitabımı Gerçek Hayattan Esinlenerek Yazdım"
TEM Otoyolu Kavşağında Kaza: 2 Yaralı
TEM Otoyolu Kavşağında Kaza: 2 Yaralı