• Reklam
  • Reklam
Alemdar Karasu İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Alemdar Karasu İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar AK Parti Karasu İlçe Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11 Ekim 2017 - 14:38
Reklam

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, ilçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için Karasu'ya gelen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ağırladı. Alemdar'ın ilçe teşkilatı ziyaretine AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Sevindik ve Mehmet Yılmaz da eşlik etti.

Gerçekleştirilen kongreyle yeniden seçilen başkan ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunan Yusuf Alemdar, "AK Parti'miz Karasu'nun her mahallesine hizmet etmek için var gücüyle çalışıyor. İnanıyorum ki ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri Karasu'ya ve Sakarya'ya hizmet etmek için ilk günkü heyecan ile mücadele etmeye devam edecektir. AK Parti Karasu İlçe Teşkilatımızın yeni yönetim kurulu hepimize hayırlı olsun." dedi.

Alemdar'ın ilçeyi ve teşkilatı ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise, "Serdivan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar, bu nazik ziyaretiyle AK Parti'mizin birlik ve beraberliğinin ne kadar kuvvetli olduğunu göstermiştir. İnşallah değişim sürecine giren partimiz bundan sonra da kaldığı yerden hizmete devam edecektir. Serdivan Belediye Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çark Caddesinde Yangın!
Çark Caddesinde Yangın!
Av Faciayla Bitti
Av Faciayla Bitti