AK Partili misin?

“Samimiyet istiyorum artık, boğuldum dili süslü ama yürekleri boş siyasetçilerden.”

Kişisel çıkarların, menfaatlerin esiri olanları halkımız çok iyi teşhis ediyor ve iradesini zamanı gelince konuşturacaktır. Rabbim devletimize güç, Necip halkımıza daim feraset, kuvvet versin.

***

Yeni Dönemde Sayın Cumhurbaşkanımızın ön gördüğü gibi hareket edilip, “Hakka, hakikate, özellikle adalete, emanete, ehliyete, liyakate, istişareye daha çok önem verilip.

Kibre, büyüklenmeye, böbürlenmeye, dar kadroculuğa, özellikle de milletten kopuşa sebep olan her türlü hastalığı bünyemizden söküp atacağız.”

Söylemiyle örtüşen düzeyde, acilen parti rotasının, kuruluş felsefesine dönüş yapması gerekmektedir.

Doğrudur, AK Parti bir kişinin, bir zümrenin, bir “akraba topluluğunun’’ partisi değildir.

Kimin partisidir?

Bir davası, derdi ve “düsturu” olanların partisidir.

Bunu söylediğinizde, kendinizi o partiyle, o partinin derdiyle kayıtlamış ve ahlaki üstünlüğü ele geçirmiş oluyorsunuz❗..

Yeni dönem başlıyor!

İslam coğrafyasının tek umudu Türkiye ve Erdoğan’dır.

Türkiye’ye ve ümmete liderlik edecek, umut olacak.

Ümmeti parçalamak için yola çıktılar.

Ama mahkeme-i kübra da ümmetin mazlumları bunun hesabını sorar sizden.

Siz makam için tepinmeye devam edin…

Bir yanda “yeniden” ingiliz kraliyet ailesinin fraklı elemanları,

Bir yanda “yeniden” amerikanın kuzu postuna bürünmüş kurtları,

Bir yanda “Yeniden” tek destekçisi Cenab-ı Allah ve millet olan Erdoğan ❗..

Kabul edin ya da etmeyin, AK Parti'den bir değil birkaç Parti daha çıksa tek geçer akçe Sn. Erdoğan'dır.

Türkiye, Erdoğan'a olan sevgisi, inancı, umudu ile Ak Parti'ye oy veriyor. Yani, Erdoğan'ı bir kefeye diğer tüm partileri diğer bir kefeye koysanız Erdoğan ağır basar.

Unutulmamalıdır ki, Sayın Erdoğan’ın siyasi dehasına ulaşmış yaşayan bir siyasi şahsiyet henüz yok, yada biz henüz görmedik.

Allah yardımcımız olsun, Rabb’im yeni dönemde bu necip milletin basiret ve ferasetini artırsın❗..

Ayrıca,

Siyaset, kişisel kariyer hesaplarıyla olgunlaşan bir süreç değil; emek işi, çaba işi, yeri geldiğinde ağır yükleri yüklenme işi, mücadele işi, iddia ve irade işidir. diye haykıran Numan Kurtulmuş Hocanın düsturu ile siyaset yapmak, bir çok edinim, kazanım, bizce makamın ve iradenin üstündedir.

Küresel sermaye dâhil tüm emperyalist güçler ve yerli maşalarının ana planı CHP/HDP/İP/Abdullah Gül'ün olası partisini bir çatı altında toplayıp Erdoğan ve AK Partisiz bir yönetimin gelmesini sağlamak

Ama boşuna

Erdoğan halkın gönlündedir, gönlümüzdedir.

Onu yalnız bırakmayız.

Rus klasikleri yazarlarından, Dostoyevski'ye göre dünyanın en zor hissi; kendini ait hissetmediğin bir yerde bulunma zorunluluğudur.

Şükürler olsun ki,

Tüm olumsuzluklara rağmen, dışlanmalara rağmen, siz bu partiye sonradan geldiniz denmesine rağmen, kendimizi partimize ait hissetmediğimiz hiçbir anımız olmadı.

Belki birileri bırakıp gitsinler diye çokça ümit var olmuş olabilirler, avuçlarını yalasınlar, bizler bu mümtaz partiyle yıllar önce birleşirken ahit ettik, söz verdik.

O ilk gün ki ahdimize, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaşadığı müddetçe sadakatle destek alacağımızı tekraren ifade etmek isterim.

Emperyalistlerin aşağılık oyunlarına gelmeden ülkemiz için, vatanımız için, devletimiz için yılmaz bekçilere dönüşmeliyiz!::

Oyun çok büyük,

Bu mesele öylesine geçiştirilebilecek türden değildir.

Küreselcilerin ülkemiz üzerinde her daim yapmaya çalışıp, zaman zaman başarılı, nadiren 15 Temmuzda olduğu gibi başarısızlığa uğramış olmalarının intikamını yerli siyasi iş birlikçiler marifetiyle başarma azminden başka bir şey değildir.

Ak Partililerin şunu asla unutmaması gerekiyor;

Ege Denizine ve Güney Kıbrıs açıklarına gelen 200’ün üzerindeki savaş gemisi boşuna gelmedi, yakın tarihte kutladığımız Çanakkale Zaferimizi ve o dönem ki emperyalistlerin amaçlarını tekrar gözden geçirelim!..

Emin olun bu gün, o gün ki amaç ne ise aynısı tatbik edilmek istenmektedir.

Halkın Sayın Erdoğan’a olan 17 senelik daim desteğini ancak partiden 2-3 tane daha bölerek parti çıkarırlarsa başarabileceklerini bilmeleridir.

Yerel ufak tefek kızgınlıklarla, çapsız yöneticilerin keyfi uygulamalarına kızıp, hemşericilik, taraflılık, bizim adamcılık kayırmalarına kızıp gönül terazimizi yeni kurulacak olan partilere kaydırmamalıyız.

Bu davranış belki kısa vadede bizleri mutlu etmiş gibi gözükse de orta ve uzun vadede ülkemiz çok sıkıntılı durumlara düşmesi kaçınılmaz olacaktır.

Selam ve Dua İle

Ne Zaman İnsan Oluruz

’’geminin altındaki suyun gemiyi yüzdürdüğü, içindekinin ise batırdığını anladığımızda’’

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Sevdam
Ak Sevdam - 1 ay Önce

Keşke herkes sizin gibi açık yüreklilikle konuşabilse, sizler ve sizin gibiler mevcut kişilerden katbekat üstün ve vasıflısınız.
Sanırım bu yüzden daim rezerv yiyorsunuz

hamit
hamit - 1 ay Önce

Serdivan- İstiklal mahallesi çark boyunda sinekten gece uyuyamıyoruz! Serdivan ve Büyük şehir nerede?