AK Parti Tüm İlçelerde Aday Çıkarıyor!

AK Parti Tüm İlçelerde Aday Çıkarıyor!

Son günlerde sıkça duyulan Cumhur İttifakına göre Sakarya'da MHP'ye 4 ilçe bırakılacak iddialarının gerçeği yansıtmadığı öğrenildi. AK Parti Sakarya'da tüm ilçelerde aday çıkaracak.

09 Ocak 2019 - 20:40
Reklam

13 Ocak Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek olan Aday Tanıtım Toplantısında AK Parti ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak. Erdoğan'ın geliş tarihi yakınlaştıkça da adı açıklanacak adayların kim olacağı daha fazla konuşulurken, Cumhur İttifakı gereği MHP'ye de 4 ilçenin bırakılacağı iddia edilmişti.

 

Ancak bugün edinilen kulis bilgilerine göre AK Parti, mevcut durum göz önüne alındığında Sakarya'nın tüm belediyelerine sahip olduğu için pazar günü yapılacak aday tanıtım toplantısında 16 ilçeye de adaylarını açıklayacak. Bu kararın alınmasında ilimizde bulunan belediyelerin tamamının AK Parti'de olmasının yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya'ya bakışının da önemli olduğunun altı çizildi. Buna göre Erdoğan, pazar günü 15.00'da yapılacak aday tanıtım toplantısında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin yanı sıra 16 ilçe belediye başkan adayını da açıklayacak.

Bu haber 2761 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Uğur BAYRAKTAR
    2 ay önce
    Tüm ilçelerde aday çıkaracak diye Sakarya'ya bakışının öneminin altını çizmişsin de Cumhur ittifakının olduğu yerlerde Sayın Erdoğan'ın fazla önem göstermiyor gibi algı oluşuyor medyarota
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cimnastikçiler Yarı Final İçin Bursa'da
Cimnastikçiler Yarı Final İçin Bursa'da
Akyazılı Karatecilerden 2 Madalya
Akyazılı Karatecilerden 2 Madalya