AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatından Ankara’ya Ziyaret

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatından Ankara’ya Ziyaret

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı üyeleri, İlçe Başkanı Cemalettin Selim ile beraber Ankara’ya çıkarma yaparak TBMM’de ve AK Parti Genel Merkezinde bir dizi görüşmelerde bulundu.

12 Ocak 2018 - 13:37
Reklam

AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, İl Başkan yardımcıları ve ilçe Koordinatörleri Şeref Dorak ,  Hüseyin Gürsoy ve ilçe yöneticileri ile birlikte ilk olarak AK Parti genel merkezine ziyarette bulundular.
 

Ziyaret hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Selim, “İlçemizdeki vatandaşlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarını iletmek ve 6. Olağan kongremizden sonra yeni yönetimimiz ile birlikte ilk olarak Genel Merkez SKM Başkanımız ve Milletvekilimiz sayın Ali İhsan Yavuz beyi genel merkezde ziyaret ettik. Ziyaret çok verimli geçti vekilimiz ile ilçe sorunlarımızı görüştük. Daha sonra Meclise geçerek Meclis Toplantı salonunda Sakarya Milletvekillerimiz Recep Uncuoğlu ve Mustafa İsen bey ile verimli bir toplantı daha gerçekleştirdik. Bu Toplantının ardından başka bir toplantı salonunda ise Ayhan Sefer Üstün vekilimiz ile verimli bir toplantı daha gerçekleştirdik.Milletvekillerimiz ilçe sorunlarımıza çok duyarlı oldular. Özellikle Karapürçek yolu ve çiftçilerimiz için çok güzel  bir toplantı gerçekleştirdik.  Bizde AK Parti ilçe teşkilatı olarak fikir ve projelerimizi ilçe teşkilatı olarak TBMM’de  Milletvekillerimize ilettik. Milletvekillerimiz bizleri hoş karşıladılar ve ziyaretten mutlu olduğumuzu  ifade ederiz. Hazırladığımız projelerin takipçisi olacaklarını belirttiler” diye konuştu.

Bu haber 505 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi